Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 posouvá začátek školního roku kvůli nákaze covidem-19 u dvou učitelů. Do karantény bude nejspíš muset celý pedagogický sbor, a dětem tak začne docházka později, uvedl na webu ředitel Ondřej Lněnička. Podobně se s koronavirovou nákazou vyrovnávají i v několika dalších školách, někde se rovnou vracejí k on-line výuce na dálku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se