Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 posouvá začátek školního roku kvůli nákaze covidem-19 u dvou učitelů. Do karantény bude nejspíš muset celý pedagogický sbor, a dětem tak začne docházka později, uvedl na webu ředitel Ondřej Lněnička. Podobně se s koronavirovou nákazou vyrovnávají i v několika dalších školách, někde se rovnou vracejí k on-line výuce na dálku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









