Před ministerstvem průmyslu bylo v pondělí živo. Aktivisté Greenpeace převlečení za čerty se pokusili na balkon úřadu vyvěsit transparent "Kdo uhlí těží, do pekla běží". Kvůli zásahu policie se jim to nepovedlo. Transparent nakonec rozvinuli před budovou úřadu. Připojili se tak k řadě happeningů a protestům z minulého týdne, kdy před sídly ministerstev i těžebních společností protestovaly desítky lidí za dřívější odchod uhlí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se