Ač svůj odchod ze sněmovny chystal prý několik měsíců, pro mnohé poslance to bylo překvapení. Jindy spontánně vystupující Miroslav Kalousek se v úterý odpoledne, tou dobou ještě jako šéf klubu TOP 09, postavil za řečnický pultík. A v krátkém, slovo od slova připraveném projevu, oznámil, že po 22 letech skládá poslanecký mandát. Aby uvolnil prostor těm, kteří se na rozdíl od něho budou ucházet o hlasy voličů v letošních volbách.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












