Ač svůj odchod ze sněmovny chystal prý několik měsíců, pro mnohé poslance to bylo překvapení. Jindy spontánně vystupující Miroslav Kalousek se v úterý odpoledne, tou dobou ještě jako šéf klubu TOP 09, postavil za řečnický pultík. A v krátkém, slovo od slova připraveném projevu, oznámil, že po 22 letech skládá poslanecký mandát. Aby uvolnil prostor těm, kteří se na rozdíl od něho budou ucházet o hlasy voličů v letošních volbách.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se