Realitní kancelář Maxima Reality pokračuje pod vedením Vladimíra Zuzáka v expanzi. Poté co loni vykročila z Prahy a začala své služby nabízet i ve zbytku Česka, si hodlá v brzké době dojít pro další klienty i na Slovensko. Pomoci jí k tomu má spolupráce se společností Bezrealitky, která nabízí možnost koupit nemovitost bez nutnosti využít služeb makléře.

Její majitel Marek Rosenbaum koupil letos v Maximě poloviční podíl a firmy spojil do realitní skupiny European Housing Services. Ředitel a vlastník druhé poloviny Maxima Reality Vladimír Zuzák věří, že tato spolupráce přivede jeho firmě více klientů, třeba těch, kteří se nakonec místo plánu prodat nemovitost samostatně rozhodnou pro služby makléře.

„Díky spojení se na nás už teď obrací víc klientů než dříve. V letošním roce očekáváme, že budeme mít dvojnásobný obrat než loni i dvojnásobný počet transakcí,“ tvrdí v rozhovoru pro HN. Maxima Reality patří mezi 10 největších realitních kanceláří v zemi, loni činil její obrat 71 milionů korun a Zuzák by z ní do roku 2025 chtěl udělat českou jedničku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 40 Kč na 4 týdny
  • První měsíc za 40 Kč, poté za 179 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se