Výroba Škody Auto v Mladé Boleslavi je týden od týdne rozkolísanější. Zatímco produkce Enyaqů a Octavií padá dolů, kompletování Fabií, Kamiqů a Scal roste. Automobilka totiž přesouvá nevyužité zaměstnance z jednoho závodu do druhého, aby vyráběla alespoň nějaké modely, když na ty první nemá díly. Na vině je jak notoricky známý nedostatek čipů, tak i požár ve výrobním závodě Grupo Antolin, ke kterému došlo na konci ledna.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se