Snížení platby za takzvané státní pojištěnce celkem o 14 miliard korun, ke kterému přistoupila vláda Petra Fialy na začátku února ve snaze zredukovat rozpočtový deficit minulého kabinetu Andreje Babiše, bylo jen předzvěstí problémů, které má tuzemské zdravotnictví před sebou. Nebo spíše jeho pacienti, kteří se musí připravit na to, že péče bude hůř dostupná, v horší kvalitě a také dražší. Bez ohledu na uklidňující prohlášení politiků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








