Lidé by si měli za zdravotnictví připlácet, sanitky by pak nevyjížděly tak často, pohotovost by opravdu sloužila pro akutní účely a léky by se neplýtvalo. Permanentní debata, která se objeví vždy, když si zdravotníci stěžují na nedostatky chování pacientů. A mají bezesporu pravdu: životospráva Čechů je naprosto pekelná, konzumace alkoholu i spotřeba cigaret patří dlouhodobě k nejvyšším na světě, cvičební návyky se u větší poloviny limitně blíží nule a obezita je dlouhodobým problémem dětí i dospělých. A je také pravda, že spousta lidí zdravotnictví i návštěvu lékaře zneužívá, a nejen kvůli neschopence, kdy si namísto práce potřebují pořešit zahradu. Zbytečné volání rychlé záchranné služby kvůli zjevným nesmyslům sem bezesporu patří. Stejně jako snaha získat od lékařů co nejvíc léků „zdarma“.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.