Evropskou unii je možno považovat za dobrou nebo špatnou, oba názory jsou zcela legitimní. Ale když někdo tvrdí, že EU funguje tak, že nějací nevolení úředníci rozhodují za nás, za členské státy unie, nesděluje názor. Pouze sám na sebe prozrazuje, že o EU ve skutečnosti nic neví. A plácat hlouposti nerovná se vyjadřovat legitimní názory.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









