Když před třemi lety sdělila Andrea Dalecká svému okolí, že na její talíř už maso servírovat nebudou, vzali to přátelé i rodina jako dobrý vtip. Mladá žena, která do té doby živočišné výrobky milovala, najednou obrátila o 180 stupňů. „Uvědomila jsem si, kolik muselo být kvůli každé porci masa, kterou jsem snědla, zpracováno energie a vody,“ popisuje Dalecká důvody, proč se dobrovolně rozhodla ze svého jídelníčku vyčlenit veškeré masné produkty.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









