Když před třemi lety sdělila Andrea Dalecká svému okolí, že na její talíř už maso servírovat nebudou, vzali to přátelé i rodina jako dobrý vtip. Mladá žena, která do té doby živočišné výrobky milovala, najednou obrátila o 180 stupňů. „Uvědomila jsem si, kolik muselo být kvůli každé porci masa, kterou jsem snědla, zpracováno energie a vody,“ popisuje Dalecká důvody, proč se dobrovolně rozhodla ze svého jídelníčku vyčlenit veškeré masné produkty.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se