Rodina Peričových, která vydělala jmění na hazardu, se vrhla do nemovitostí, do nichž investuje přes skupinu Jamp. V létě dokonce koupila skupina Aidy Peričové od Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS) její bývalou centrálu, která se nacházela na pražském Žižkově.
„Společnost Jamp se dlouhodobě věnuje pronájmu nemovitostí. Nemovitost má v záměru dlouhodobě držet a pronajímat,“ uvádí k důvodům investice jednatelka společnosti Nikolina Peričová a dodává: „Uvažujeme i o možnostech změnit kancelářské prostory na rezidenční, jelikož vnímáme přehlcenost českého trhu v kancelářských objektech.“
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









