Majitelé obchodů řeší na začátku nového roku problém, kterým se v minulosti příliš zabývat nemuseli. Kvůli loňské rekordně vysoké inflaci jim hrozí, že od letoška budou muset platit podstatně vyšší nájem. Mohou za to běžné inflační doložky ve smlouvách. Nájemníci se tak na začátku roku snaží dostat zástupce obchodních center a retail parků k jednacímu stolu a přesvědčit je, aby nájem tolik nezvyšovali.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









