Práce na dálku Čechům nejde. Alespoň ne v pondělí a v pátek. Upozorňují na to firmy, podle nichž pracovitost jejich lidí v tyto dny klesá. Po covidovém odloučení a následném návratu do kanceláří tak nyní hledají ten správný režim, který zaměstnancům nechá oblíbený benefit, avšak nikoli na úkor výkonu.
Stále více českých firem pak už svým zaměstnancům nenabízí úplný home office. Vychází to z nového průzkumu start-upu Sloneek, který se zabývá personalistikou. Důvodem je, že Češi v režimu home office pracují často o pětinu méně a podniky tím přichází o část výdělku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









