Jeden z posledních pozemských zážitků Silvia Berlusconiho nejspíš nebyl příliš příjemný. V sobotu se v televizi díval na finále fotbalové Ligy mistrů – ale místo jeho milovaného týmu AC Milán, ze kterého v osmdesátých a devadesátých letech udělal nejúspěšnější klub na světě, bojoval o vítězství Inter Milán, tedy jeho úhlavní rival. Právě s ním vypadl AC v semifinále této soutěže. Krátce po skončení finálového zápasu se Berlusconimu udělalo špatně a byl převezen do milánské nemocnice San Raffaele. V ní v pondělí ráno zemřel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








