Stát chce obcím kompletně sebrat peníze z hazardu na internetu. O ty se nyní dělí s radnicemi, které na svém území povolují fyzické hrací automaty. Hlavním argumentem je, že online hazard není na tyto obce nijak vázaný. Pokud návrh projde, o nejvíce peněz přijdou menší příhraniční obce s kasiny, kterým podíly z hazardu na internetu dosud zajišťují až stamilionové příjmy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se