Stát chce obcím kompletně sebrat peníze z hazardu na internetu. O ty se nyní dělí s radnicemi, které na svém území povolují fyzické hrací automaty. Hlavním argumentem je, že online hazard není na tyto obce nijak vázaný. Pokud návrh projde, o nejvíce peněz přijdou menší příhraniční obce s kasiny, kterým podíly z hazardu na internetu dosud zajišťují až stamilionové příjmy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











