Stavební firmy se obávají nové regulace, kterou aktuálně připravuje ministerstvo práce a sociálních věcí. Stavební dělník, který nedostane za práci zaplaceno od svého zaměstnavatele, se podle připravovaného návrhu může se svým nárokem obrátit na firmu, která si jeho podnik v rámci subdodávky na práci najala. Ačkoliv tato společnost pracovníka fakticky nezaměstnává, bude mu muset mzdu uhradit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









