Jako by v německém koncernu Volkswagen už neměli dost starostí s hlavní značkou, jejíž elektroauta se letos neprodávají tolik, jak její manažeři doufali. V ústředí společnosti ve Wolfsburgu řeší i to, co udělat s tápající ingolstadtskou Audi. Značce klesá provozní zisk a její nový šéf hlásí, že v elektromobilitě firma zaostává a tučné výnosy z elektroaut přijdou mnohem později, než koncern očekával.
Co se dočtete dál
- Proč se Audi v elektromobilitě nedaří?
- Jak je možné, že opět odložila uvedení nových modelů na trh?
- Jaké jsou plány značky do budoucna?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









