Měl to být další krok k digitalizaci českého zdravotního systému. Ministerstvo zdravotnictví vypracovalo návrh zákona, který má od příštího roku zajistit jednodušší komunikaci mezi lékaři nebo zavést mobilní aplikaci, která bude fungovat jako přenosný očkovací průkaz. Podobu, v níž úřad nová pravidla předložil, ale zkritizovali odborníci na zdravotnictví a digitalizaci i zástupci dalších ministerstev.
Co se dočtete dál
- Co kritizují ministerstva a odborníci na plánovaném registru a elektronické žádance.
- Jak by měla eŽádanka vypadat.
- Proč si odborníci na digitalizaci myslí, že nový registr není potřeba.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









