Je to nenápadná změna v českém zdravotnictví, která by ale mohla vést k tomu, že se zdejší systém zase o něco vzdálí své bezplatné pověsti. K zubařům, kteří se v podstatě odstřihli od veřejného pojištění, se pomalu přidají desítky dalších oborů. Lékaři začínají využívat fígl, který jim umožní vybírat peníze namísto od pojišťoven přímo od pacientů.
Co se dočtete dál
- Jaký plán mají ambulantní specialisté.
- Co na jejich postup říkají právníci a zdravotní pojišťovny.
- Kolik hodin týdně mají lékaři pracovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









