Praktičtí lékaři se šikují do stávky. Nespokojené jsou i malé nemocnice. Důvod je jako vždycky jednoduchý, peníze. Obě skupiny mají pocit, že na ně úhradová vyhláška zapomněla.
Komu to přijde jako déjà vu, nemýlí se. Každoroční vyjednávání úhradové vyhlášky naštve tu či onu skupinu lékařů, kteří se pak chystají stávkovat, nebo rovnou skončit. Resort pak něco přihodí a další rok se celé kolečko opakuje.
Co se dočtete dál
- Proč chtějí praktičtí lékaři stávkovat?
- Dokáže resort zdravotnictví správně rozdělovat peníze?
- Jaký je důsledek odmítání zdravotní reformy?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









