Dvě třetiny českých autodopravců očekávají, že letošní čtvrté čtvrtletí přinese pokles zakázek. Ukázala to interní anketa sdružení dopravců Česmad, která se ptala na situaci jednotlivých členů. Nezvykle silný pesimismus zřejmě souvisí se stavem průmyslové výroby.
Co se dočtete dál
- Jak se projevuje útlum koncernu VW i na českých silnicích.
- A kdy se dá čekat růst cen dopravy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









