Loni na konci roku se zdálo, že pravidla pro parkování a nabíjení elektroaut v českých garážích budou brzy na světě. Hasiči došli se širokou pracovní skupinou po dlouhých debatách ve všech problematických bodech ke vzájemné shodě, nyní je ale všechno jinak. Jednání o podmínkách vyhlášky je opět na stole. Některým členům pracovní skupiny se na podzim navržené podmínky nelíbí a začali se proti nim bouřit.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Proč se vyhláška zdrží a co je problém.
  • Kdo proti návrhům protestuje.
  • Co hasiči požadují.
  • Kdy vyhláška vstoupí v platnost.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se