Loni na konci roku se zdálo, že pravidla pro parkování a nabíjení elektroaut v českých garážích budou brzy na světě. Hasiči došli se širokou pracovní skupinou po dlouhých debatách ve všech problematických bodech ke vzájemné shodě, nyní je ale všechno jinak. Jednání o podmínkách vyhlášky je opět na stole. Některým členům pracovní skupiny se na podzim navržené podmínky nelíbí a začali se proti nim bouřit.
Co se dočtete dál
- Proč se vyhláška zdrží a co je problém.
- Kdo proti návrhům protestuje.
- Co hasiči požadují.
- Kdy vyhláška vstoupí v platnost.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









