Norové se rozhodli razantním způsobem podpořit boj proti "špinavým palivům". Přestanou investovat státní peníze do firem, jejichž byznys je z velké části závislý na uhlí.
Jejich rozhodnutí přichází v době, kdy sílí tlak organizací na ochranu životního prostředí a některých států na snížení spotřeby paliv, která přispívají ke klimatickým změnám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









