Obnovitelné zdroje energie by se měly do 15 let stát hlavním zdrojem elektřiny, tvrdí Mezinárodní energetická agentura (IEA). Organizace, která má za úkol směrovat svých 29 členů ke spolehlivé, dostupné a "čisté" energii, ve svých propočtech vychází z plánovaných závazků jednotlivých států. Ty daly vlády na stůl před celosvětovým klimatickým summitem, který se uskuteční v prosinci v Paříži.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










