Hlavní bitevní pole České pošty se jmenuje pobočky − kolik jich má být a kdo je má platit. A zde to vypadá pro poštu velmi dobře. Rušení nebude a ještě přispěje stát. To ale přece neznamená, že od teď má pošta bene. Jak moc schází státnímu podniku k dobrému fungování, je aktuálně dobře vidět například nad letitým bojem o možnost zaplatit si svůj balík či složenku na poště jakoukoliv platební kartou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







