Hlavní bitevní pole České pošty se jmenuje pobočky − kolik jich má být a kdo je má platit. A zde to vypadá pro poštu velmi dobře. Rušení nebude a ještě přispěje stát. To ale přece neznamená, že od teď má pošta bene. Jak moc schází státnímu podniku k dobrému fungování, je aktuálně dobře vidět například nad letitým bojem o možnost zaplatit si svůj balík či složenku na poště jakoukoliv platební kartou.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se