Když jste vstoupili na trh, nezdálo se vám, že jsou elektromobily stále jen záležitostí několika nadšenců?
Možná, ale řada věcí začíná z určitého nadšení nějaké skupiny lidí. Ti pak mají šanci vše rozpohybovat. Ve vyspělejších zemích Evropy už elektromobilita funguje na vyšší úrovni, u nás je to stále bohužel opomíjené téma. Až teprve teď vzniká národní akční plán čisté mobility jako ucelená vize pro Českou republiku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











