Když jste vstoupili na trh, nezdálo se vám, že jsou elektromobily stále jen záležitostí několika nadšenců?

Možná, ale řada věcí začíná z určitého nadšení nějaké skupiny lidí. Ti pak mají šanci vše rozpohybovat. Ve vyspělejších zemích Evropy už elektromobilita funguje na vyšší úrovni, u nás je to stále bohužel opomíjené téma. Až teprve teď vzniká národní akční plán čisté mobility jako ucelená vize pro Českou republiku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se