Vicepremiér Andrej Babiš je dalším členem vlády, který kritizuje návrh ministerstva vnitra na výstavbu datových sítí nové generace.
Projekt za minimálně 30 miliard korun by měl výrazně zlepšit pokrytí České republiky internetem. O způsobu jeho realizace − a tedy i o využití miliard z dotací − se ale přou ministerstvo vnitra a ministerstvo průmyslu a obchodu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










