Děti, kterým bude v září 2017 už pět let, čekají školní povinnosti o rok dříve. Ve školkách bude fungovat školní řád i omlouvání nepřítomnosti do tří dnů. Kolik hodin bude muset dítě ve školce strávit, aby splnilo zákonnou povinnost, ministerstvo školství ještě neoznámilo. Kdo nezapíše dítě do školky, hrozí mu pokuta do výše pěti tisíc korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












