Tím, že si na obleky nepotrpí, je pověstný. Šéf Harleye-Davidson pro střední a východní Evropu Martin Heřmanský proto přichází na schůzku v bavlněné košili s logem společnosti, kterou zastupuje. "Sako mě svazuje a myslím, že není důležité oblečení, ale to, co člověk dělá a jak. V naší firmě si na oficiální dress code nepotrpíme," vysvětluje manažer, který na zápěstí pravé ruky nosí náramek s nápisem Rebel.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se