Tím, že si na obleky nepotrpí, je pověstný. Šéf Harleye-Davidson pro střední a východní Evropu Martin Heřmanský proto přichází na schůzku v bavlněné košili s logem společnosti, kterou zastupuje. "Sako mě svazuje a myslím, že není důležité oblečení, ale to, co člověk dělá a jak. V naší firmě si na oficiální dress code nepotrpíme," vysvětluje manažer, který na zápěstí pravé ruky nosí náramek s nápisem Rebel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











