Na oběd s pokémonem

Někdy je to poněkud bizarní přehlídka, ale Gourmetguru se snaží sledovat gastronomické trendy také na sociálních sítích. V poslední době si všímá chytrého tahu některých restaurací, které se svezly na vlně populární aplikace Pokémon Go, kdy uživatelé ve virtuální realitě propojené se skutečným světem chytají kreslené hrdiny. Restauratéři nově lákají hosty na to, že si u nich mohou dát nejen jídlo, ale také si ulovit některé z těchto slavných monster a zápasit s ním. Ať je to vtípek, nebo promyšlený marketingový tah, Gourmetguru nápaditost některých kreativců musí ocenit. A kde můžete "poobědvat s pokémonem" v centru naší metropole? Například v asijském bistru Wokin hned vedle obchodního centra Quadrio nebo v nedaleké restauraci Jáma.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se