Účastníci Vánočního večírku T-Mobile se vypravili do roku 1918 a připomněli si příjezd Tomáše Garrigue Masaryka do nově osvobozeného Československa. Nechyběly dobové kostýmy, zábava i samotný President Osvoboditel se svými druhy. Večírek se odehrával na pozvání Č-S Spolku přátel telefonie ve vládních salóncích Hlavního nádraží v Praze.
Agentura Mustard uspořádala pro svého klienta Škoda Auto a pro všechny komunikační agentury, které pro Škodu pracují, večírek ve stylu seriálu Šílenci z Manhattanu, tedy "z těch starých dobrých časů, kdy šílenství bylo standardní pracovní metoda". Večírek se uskutečnil v prostorách NoD Roxy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







