Účastníci Vánočního večírku T-Mobile se vypravili do roku 1918 a připomněli si příjezd Tomáše Garrigue Masaryka do nově osvobozeného Československa. Nechyběly dobové kostýmy, zábava i samotný President Osvoboditel se svými druhy. Večírek se odehrával na pozvání Č-S Spolku přátel telefonie ve vládních salóncích Hlavního nádraží v Praze.

Agentura Mustard uspořádala pro svého klienta Škoda Auto a pro všechny komunikační agentury, které pro Škodu pracují, večírek ve stylu seriálu Šílenci z Manhattanu, tedy "z těch starých dobrých časů, kdy šílenství bylo standardní pracovní metoda". Večírek se uskutečnil v prostorách NoD Roxy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se