Byli jsme na fotbalovém derby Sparta−Slavia. V poločase vedou domácí 3:0. Dáváme pivo a aperol. Předpovědi skupinky popíjejících sparťanů jsou jasné. Sešívaní prý dostanou pět a více. Nemají šanci. Výsledek? 3:3. Srovnali jsme to (ano, jsem slávista), byť už tomu skoro nikdo nevěřil.

Člověka po tisíciletí ohrožovaly pouze cizí kmeny (ne nutně sparťani), počasí (na tom stadionu byla zima) a divoká zvířata (rozhodčí). I když už máme videorozhodčího a skyboxy na stadionu, je v dnešním světě nastraženo nesrovnatelně více pastí. Pro svět financí to platí dvojnásob. Jsme připraveni na to, že ekonomika, dluhopisy nebo třeba akcie mohou brzy spadnout? Protože se "něco" stane, "něco" bouchne. A co bude to "něco"? Měl jsem vždy rád americkou pohřební službu StoneMor. Zakázek mají každý rok dost. Jsou druzí největší v Americe. Od roku 2005 pravidelně dvanáct let vypláceli dividendu přes devět procent.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 30 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.