Andrej Babiš vedl loni v březnu českou vládu v demisi. Tou dobou prosadil zavedení benefitu, který ročně vyjde státní kasu skoro na šest miliard korun. Děti, studenti a důchodci nad 65 let díky němu mohou od loňského září cestovat hromadnou dopravou za čtvrtinu ceny. Zbytek za ně doplácí stát. Příští rok se však pravidla zčásti změní.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









