Plán pražského primátora Zdeňka Hřiba na návrat tramvají do horní části Václavského náměstí může zkolabovat. Ještě v říjnu prohlašoval, že zde tramvaje budou jezdit od roku 2023. Současný krach koalice v Praze 1 ale situaci mění. V pondělí vypovědělo uskupení My, co tady žijeme (STAN, KDU-ČSL, nestraníci) koaliční smlouvu s hnutím Praha 1 sobě, Piráty a Zelenými. Do čela radnice se místo nich mohou dostat strany, které už dříve blokovaly dopravní a urbanistické plány magistrátu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se