První velkou firmou, kterou pandemie koronaviru přivedla v Česku do existenčních potíží, je státní těžař černého uhlí OKD. Dramatický růst nákazy mezi horníky vedl k omezení těžby. Ve spojení s nízkými cenami uhlí a klesající poptávkou od největších odběratelů potřebuje společnost finanční injekci. Řešení problému vyjde stát na miliardy korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











