Až od středy začne většina Čechů chodit nakupovat bez roušek, obyvatelé Karvinska a Frýdecko-Místecka je stále budou muset mít po ruce.
Právě v těchto okresech Moravskoslezského kraje roste počet nakažených koronavirem nejrychleji v celé zemi a opatření proti šíření nemoci se v nich ještě zpřísní. Za nárůstem stojí podle epidemiologů ohnisko nákazy v dolech ČSM společnosti OKD.
Finanční problémy spojené s epidemií a jejími dopady by přitom mohly podle informací HN vést k dřívějšímu uzavření firmy a tím i ukončení těžby černého uhlí v Česku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











