Zlaté časy české železnice, jejíž popularita mezi cestujícími v posledních letech rostla, přeťala pandemie koronaviru. Vládní omezení na jaře a na podzim vyprázdnila tuzemské vlaky. České dráhy, které přepravují většinu cestujících, se kvůli tomu propadnou do hluboké ztráty. To navíc v době, kdy stojí před rekordními investicemi za desítky miliard korun. V nejbližších týdnech proto přistoupí k razantním úsporám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












