Zlaté časy české železnice, jejíž popularita mezi cestujícími v posledních letech rostla, přeťala pandemie koronaviru. Vládní omezení na jaře a na podzim vyprázdnila tuzemské vlaky. České dráhy, které přepravují většinu cestujících, se kvůli tomu propadnou do hluboké ztráty. To navíc v době, kdy stojí před rekordními investicemi za desítky miliard korun. V nejbližších týdnech proto přistoupí k razantním úsporám.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se