Co vás řadí mezi nejlepší gymnázia v Česku?

Jiří Růžička, ředitel Gymnázia Jana Keplera

Jiří Růžička,
ředitel Gymnázia Jana Keplera

"Jednoznačně a dlouhodobě je to mimořádná kvalita studentů a absolventů. Nejenom že jsou úspěšnými laureáty světových oborových olympiád, že naprostá většina maturantů končí své studium mezinárodní zkouškou z cizího jazyka, že po maturitě pokračují ve studiu na nejprestižnějších domácích i světových univerzitách, ale jsou to zároveň mladí lidé s jasnými postoji a názory. Věřím, že škola na tom má podíl svým důrazem na maximální rozvoj předpokladů každého jednotlivého studenta. Vsadili jsme na vysokou míru volitelnosti a výuku předmětů v různých úrovních, ale také na rozvoj osobnosti dospívajícího člověka především využíváním metod zážitkové pedagogiky. Jak říká jeden studentský bonmot: Kepler není škola, je to životní styl."

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se