Zkroťte inflaci! Nenechte ji ujídat vlastní úspory! Investujte s námi! Jistota, bezpečnost a vysoké výnosy zaručeny! Nabídky garantovaného zhodnocení peněz na člověka vyskočí už i z letáku supermarketu těsně vedle levných párků.

A podobných nabídek bude přibývat. Nahrávají tomu oficiální čísla Českého statistického úřadu. Ta potvrdila více než čtyřprocentní růst cen, přitom se nezdá, že by se ceny v nejbližší době zklidnily. A bohužel ještě rychleji bude přibývat podvodníků, kteří si pomocí peněz vylákaných od lidí vylepší vlastní kapsu.

Obecně platí, že se stoupající ekonomickou nejistotou, kterou bezpochyby zvyšuje rostoucí inflace, přibývá kriminálních činů. Jak zjistila studie UNODC (United Nations Office on Drugs and Crime), časová vzdálenost mezi ekonomickými turbulencemi a nárůstem všech druhů majetkové kriminality dosahuje v průměru čtyř a půl měsíce. Z dalších studií pak vyplynulo, že záleží na tom, co přesně se v ekonomice zhoršuje. Nárůst nezaměstnanosti a nízké mzdy se odrazí ve zvýšeném počtu krádeží. Růst inflace se zase projeví ve větším množství „výhodných nabídek“. A inflace v Česku už pátý měsíc nabírá na síle. 

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.