Dva týdny před sněmovními volbami se stihl kabinet ještě dostat do ostrého sporu. Netýká se jen obou vládních stran – hnutí ANO a ČSSD. Do debaty ohledně navyšování platů státních zaměstnanců, jako jsou policisté, hasiči, učitelé nebo úředníci, se přidaly také odbory a zástupci zaměstnavatelů. Jediný závěr zatím zní, že se debata přesune na úroveň expertů odborů a ministerstva financí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







