Dva týdny před sněmovními volbami se stihl kabinet ještě dostat do ostrého sporu. Netýká se jen obou vládních stran – hnutí ANO a ČSSD. Do debaty ohledně navyšování platů státních zaměstnanců, jako jsou policisté, hasiči, učitelé nebo úředníci, se přidaly také odbory a zástupci zaměstnavatelů. Jediný závěr zatím zní, že se debata přesune na úroveň expertů odborů a ministerstva financí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se