Vybrat nejlepší firemní experty z právnické profese byl už podesáté úkol pro Unii podnikových právníků. Zatímco loňský ročník se v důsledku pandemických opatření odehrával v komorním duchu a pod širým nebem, tentokrát vítěze unie vyhlásila během čtvrtečního galavečera na pražské Občanské plovárně. Vybírala z 58 nominací, v nichž převažovaly ženy.

V kategorii Podniková právní kancelář zvítězil právní tým českého a slovenského zastoupení Coca-Coly, donedávna ve složení Lukáš Zapletal, Jan Kubíček a Slavomíra Barníková. „Právní oddělení Coca-Cola HBC hodnotila porota velmi kladně pro jeho rozsáhlou komplexní činnost. Tento tým prokázal výjimečnou orientaci na výkon, a to i v mimořádných situacích,“ zdůvodnila výběr porotkyně a loňská vítězka jedné z kategorií Petra Nádr.

Vítězný tým pokrývá dva právní režimy, tedy vedle tuzemského i slovenský, což obnáší 40 tisíc zákazníků a přibližně tisícovku zaměstnanců. V posledním roce se zaměřil na zrychlení interních postupů. Vedle toho tito firemní právníci vedli řadu aktivit v rámci společenské odpovědnosti firmy a poskytovali podporu při vysvětlování covidové legislativy.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.