Vybrat nejlepší firemní experty z právnické profese byl už podesáté úkol pro Unii podnikových právníků. Zatímco loňský ročník se v důsledku pandemických opatření odehrával v komorním duchu a pod širým nebem, tentokrát vítěze unie vyhlásila během čtvrtečního galavečera na pražské Občanské plovárně. Vybírala z 58 nominací, v nichž převažovaly ženy.

V kategorii Podniková právní kancelář zvítězil právní tým českého a slovenského zastoupení Coca-Coly, donedávna ve složení Lukáš Zapletal, Jan Kubíček a Slavomíra Barníková. „Právní oddělení Coca-Cola HBC hodnotila porota velmi kladně pro jeho rozsáhlou komplexní činnost. Tento tým prokázal výjimečnou orientaci na výkon, a to i v mimořádných situacích,“ zdůvodnila výběr porotkyně a loňská vítězka jedné z kategorií Petra Nádr.

Vítězný tým pokrývá dva právní režimy, tedy vedle tuzemského i slovenský, což obnáší 40 tisíc zákazníků a přibližně tisícovku zaměstnanců. V posledním roce se zaměřil na zrychlení interních postupů. Vedle toho tito firemní právníci vedli řadu aktivit v rámci společenské odpovědnosti firmy a poskytovali podporu při vysvětlování covidové legislativy.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se