Chová krávy, vaří pivo, obstarává catering pro fotbalisty Viktorie Plzeň, má food truck. A na počátku letošního roku navíc otevřel pivní bistro a první evropský hotel, který má na každém pokoji vlastní výčep. Podnikatel Radovan Sochor má byznys rozkročený do všech možných směrů. I to mu pomohlo překonat všechny překážky, které na něj období pandemie nachystalo. A navíc během ní dokázal spustit dva nové projekty. Oba mají společného jmenovatele – krávu.

V gastronomii se Sochor díky rodinné tradici pohybuje už od puberty. Podnikat začal v patnácti letech, kdy mu jeho otec pronajal restauraci. Další čtyři roky byl součástí rodinného byznysu v restauraci v Nepomuku. Jeho rodina zároveň v roce 1996 odkoupila licenci na provozování známých restaurací Švejk. Tehdy šlo o první ryze českou gastronomickou franšízu. A dvě z nich nyní spravuje i jednatřicetiletý živnostník, který své podnikání nejčastěji popisuje s přídomkem rodinné. A jelikož chová a následně bourá krávy, své projekty podle nich pojmenovává. Na pivo si tak zajdete třeba do nepomuckého pivovaru Zlatá kráva, jídlo si objednáte ve food trucku Pojízdná kráva a na obojí pak do bistra Zlatá kráva Bandaska v centru Plzně.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.