Dlouhé roky žila Jana Čížková se strachem z exekutora a jeho žlutých samolepek. „Vždy když někdo zazvoní, tak se leknu, jestli to není on. I když jsme se nevzali a vše patří příteli, stejně by mohl přijít a nalepit na nábytek a další věci své žluté štítky,“ popisovala v HN před dvěma lety tehdy osmadvacetiletá maminka ročního syna, která právě dokončovala studium už druhé vysoké školy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se