Máme jednu zprávu dobrou a jednu špatnou. Ta dobrá zní, že Miloš Zeman je opět ve formě. Prezidenta dali po měsíci v Ústřední vojenské nemocnici do pořádku natolik, že se bude moci pravděpodobně za několik dní vrátit do domácího ošetřování v Lánech. Člověk, který nikomu nepřeje nic zlého, z toho musí mít radost. Ta špatná zpráva je s tou dobrou paradoxně identická: Miloš Zeman je opět ve formě. V jeho případě to totiž znamená, že začal dělat Petru Fialovi problémy se sestavením vlády. V současné situaci, kdy každý den faktického bezvládí představuje hazard se životy tisíců lidí, z toho musí být každý, kdo je vybaven byť jen minimální empatií, naprosto zděšen. 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se