Šestatřicetiletému Andrewovi Wardovi, Kanaďanovi, který dlouhodobě žije v Pekingu, úřady nařídily, že musí do karantény do hotelu. Test na nemoc covid-19 mu přitom vyšel negativní. Tento týden se ale setkal s nakaženým, a proto k němu úřady přistupují přísně. „Jsem trochu naštvaný, protože jsem utratil hodně peněz a ztratil spoustu času hromaděním zásob pro případ, že bych musel zůstat v karanténě doma,“ řekl pro agenturu Reuters.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se