Šestatřicetiletému Andrewovi Wardovi, Kanaďanovi, který dlouhodobě žije v Pekingu, úřady nařídily, že musí do karantény do hotelu. Test na nemoc covid-19 mu přitom vyšel negativní. Tento týden se ale setkal s nakaženým, a proto k němu úřady přistupují přísně. „Jsem trochu naštvaný, protože jsem utratil hodně peněz a ztratil spoustu času hromaděním zásob pro případ, že bych musel zůstat v karanténě doma,“ řekl pro agenturu Reuters.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









