Pohled na nově vyměřené zálohy za plyn a energie přivádí spoustu lidí do mdlob. Určitě ne všechny, protože existují fixace ceny a také dávky, nicméně pořád zbývá nemalá část populace, která si ještě není tak docela jistá, že hodlá platit třetinu či polovinu svého příjmu za to, že v zimě nezmrzne. Takže jak přežít zimu, neumrznout a nezruinovat se? Kam z Česka utéct?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se