Je to pozdě, bude to složité a rozhodně ne pro všechny. Odmění to nezodpovědné a potrestá ty, kdo se na energetickou krizi připravovali. Na vládu se kvůli návrhu mechanismu, kterým chce pomoci firmám postiženým vysokými cenami energií, snesla spousta výtek. Ostří kritiky může vláda otupit jen tak, že teď už půjde vše jako po drátkách a firmy nebudou na peníze čekat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









