Dlouho před mimořádným vystoupením Petra Fialy opozice volala, že to bude čistě předvolební projev. Objevovaly se výrazy jako „zneužití funkce“, „zneužití médií“ a podobně. Upřímně řečeno, příliš není divu. Když se premiér zjeví týden před volbami v hlavním vysílacím čase ve všech relevantních televizích a v Českém rozhlase, je to z pohledu pravidel politické soutěže opravdu na pováženou. Po vyslechnutí projevu ale nutno přiznat, že z výtek „je to kampaň, nic jiného“, které sdílel i autor tohoto textu, Petr Fiala vybruslil dovedně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se