Už vám topí? Sahám na radiátor a pořád nic. Neměli by už začít?
My už topíme, už začalo být v noci chladno. Přece nebudeme mrznout, ať si říká, kdo chce, co chce.
Přesně, my už jedeme taky, hlavně klid a nohy v teple.
Tohle je autentická debata členů facebookové skupiny jedné pražské čtvrti. Teplota v posledních dnech spadla dolů a diskutující chtěli teplo. Jenže jsme přece ve zvláštní situaci. Neměli bychom se teď všichni, kdo můžeme, snažit šetřit energiemi?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









