Projekt takzvaného „ozelenění“ České pošty symbolicky odstartoval už v roce 2019 někdejší ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Součástí celého procesu měl být i nákup elektromobilů. Před dvěma lety ale pošta z plánů ustoupila kvůli rekordním ztrátám a rozhodla se pořídit pošťákům elektrokola. Letos v květnu ale podnik znovu otočil a vypsal výběrové řízení, ve kterém chce nakoupit 250 elektrických vozidel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










