Projekt takzvaného „ozelenění“ České pošty symbolicky odstartoval už v roce 2019 někdejší ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Součástí celého procesu měl být i nákup elektromobilů. Před dvěma lety ale pošta z plánů ustoupila kvůli rekordním ztrátám a rozhodla se pořídit pošťákům elektrokola. Letos v květnu ale podnik znovu otočil a vypsal výběrové řízení, ve kterém chce nakoupit 250 elektrických vozidel.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se