Pražské radní tlačil v otázce parkování elektroaut v ulicích hlavního města čas. Současné podmínky, kdy elektromobily a plug-in hybridní auta parkují v zónách placeného stání zdarma, platí pouze do konce června. V pondělí, na posledním jednání rady před začátkem července, prošel jen mírně upravený návrh magistrátního výboru pro dopravu z května.
Co se dočtete dál
- Jaká pravidla a odkdy platí.
- Co se změní.
- Kolik budou platit řidiči plug-in hybridních vozů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









